Złodziej katalizatora złapany na gorącym uczynku! Piękna obywatelska postawa kobiety w klapkach

Złodziej katalizatora złapany na gorącym uczynku! Piękna obywatelska postawa kobiety w klapkach

zlodziej katalizatora ujecie

Podaj dalej

Takich obywateli, jak ta kobieta potrzebuje nasz kraj. Złodziej katalizatora o godzinie 6:00 rano został przyłapany na tym, jak kradnie katalizator z samochodu marki BMW. Mężczyzna był już dobrze znany w okolicy i nie był to jego pierwszy tego typu wybryk. Znała go również kobieta, która już miała okazję zauważyć go nie raz na osiedlu.

Złodziej katalizatora

katalizator kradziez zlodziej

Mężczyzna był niewątpliwie dobrze przygotowany do kradzieży. Wiedział jak ustawić swój samochód, aby zasłonić siebie i to, co robi. Szanse na zobaczenie go były nieduże, ale… nie o poranku. Od razu rzuciło się w oczy to, że robi on coś podejrzanego i to nie przy swoim aucie. Jak pokazało nagranie – kradzież i chęć łatwego zarobku tym razem się nie udała.

Mimo, że złodziej zdążył uciec to i tak nie na długo. Policja po kilku dniach go namierzyła i zatrzymała w Starogardzie Gdańskim. Tym samym kierowcy mogą spać już spokojniej, nie martwiąc się, że ktoś ukradnie im katalizator. A jak wiadomo to niezwykle istotny element w pojeździe i dość kosztowny. Dlatego też przestępcy często na niego polują.

Co ciekawe, osoba ta ostatnio w Trójmieście stawała się coraz bardziej sławna. Zdjęcia i nagrania z kradzieży, włamań krążyły po sieci, a mimo to policja pozostawała dość bierna. Na szczęście na dość krótko, bowiem doszło już do zatrzymania. Warto reagować, gdy tylko widzimy, że ktoś podejrzany krąży po parkingu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News