Złamane serce i zazdrość wpakowały go w kłopoty. Zdemolował auto ukochanej i jej nowego partnera

Złamane serce i zazdrość wpakowały go w kłopoty. Zdemolował auto ukochanej i jej nowego partnera

Podaj dalej

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który zdemolował dwa samochody. Jak się okazało nie były to przypadkowe auta – jedno należało do jego byłej partnerki, a drugie do jej aktualnego partnera.

41-latek w obu samochodach zarysował wszystkie elementy karoserii i uszkodził boczne lusterka. W jednym z aut, które zostało niedawno zakupione, kostką brukową oraz butelką rozbił wszystkie szyby, a scyzorykiem przebił opony.

Straty oszacowane zostały na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mężczyzna w trakcie niszczenia pojazdów znajdował się pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, wandal upodobał sobie samochód nowego partnera swojej ukochanej, bowiem rok temu także dokonał na nim zniszczeń.

Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli mienie w postaci pojazdu należącego do sprawcy. Za zniszczenie mienia podejrzany wałbrzyszanin może trafić za kraty więzienia na 5 lat. 41-latek decyzją prokuratury został objęty dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News