Zebrała potężnego sierpa broniąc męża. Sama wywołała awanturę, a ten ''tylko'' kopnął w samochód

Zebrała potężnego sierpa broniąc męża. Sama wywołała awanturę, a ten ''tylko'' kopnął w samochód

Podaj dalej

To była niezwykle chora sytuacja na drodze, która doprowadziła do awantury, a w zasadzie bójki czterech osób. Z nagrania nie wynika dokładnie co było zalążkiem tej sytuacji, ale wiadomo, że oliwy do ognia dodał mąż kobiety, która poszła się kłócić. Soczyście pociągnął z buta w samochód, w którym siedziało dwóch mężczyzn.

Mąż w tarapatach, żona na ratunek

kobieta samochod

Po takim zachowaniu szala się przelała i dwóch mężczyzn wyskoczyło dać nauczkę niesfornemu mężczyźnie. Widząc nierówne szanse i ogromne zagrożenia dla partnera kobieta rzuciła się na ratunek. Oprócz próby rozdzielenia wszystkich wydawała donośny i mało przyjemny głos dla ucha.

W końcu i ona nadziała się na uderzenie, które trzeba przyznać – siadło na jej policzku dość mocno. Jako, że pojedynek odbywał się w wadze ciężkiej nie skończyło się nokautem, a jedynie mocnym oszołomieniem.

Po tym ciosie sytuacja się uspokoiła i wszyscy poszli w swoją stronę.

Emocje wzięły górę

Niewątpliwie takiego zachowania każdej ze stron nie można pochwalać. Zdecydowanie można było konflikt rozwiązać bardziej pokojowo. A jak pokazało życie zaszło to za daleko i pozostał dla wszystkich pewien niesmak.

WCGW kicking a car from r/Whatcouldgowrong

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News