Łebek zatrąbił na seksowną dziewczynę. Szybko odwiedził go jej przypakowany chłopak

Łebek zatrąbił na seksowną dziewczynę. Szybko odwiedził go jej przypakowany chłopak

Podaj dalej

To nie była udana podróż po fast food młodego kierowcy, który nieudanie chciał się popisać przed kolegami. Kiedy seksowna dziewczyna przeszła obok jego auta zaczął na nią trąbić, niczym na kobietę lekkich obyczajów. Chłopak nie przewidział, że podróżowała ona ze swoim partnerem, którego widok niewątpliwie wzbudzał respekt.

Seksowna dziewczyna zawróciła im w głowie

koks u kierowcy

Ten gdy tylko usłyszał, że ktoś robi sobie żarty z jego kobiety od razu wysiadł ze swojego samochodu i poszedł w kierunku auta z którego dobiegał dźwięk. Zanim zaczął kierowcy tłumaczyć co to znaczy kulturalne zachowanie i jak należy traktować kobiety, wyprowadził w kierunku jego twarzy potężny cios.

Po szybkiej lekcji prawidłowego zachowania wrócił do auta i czekał na powrót partnerki. Niewątpliwie równie ciekawe było to co stało się później. Para zrezygnowała z czekania na ciepły posiłek, a że nie miała możliwości wyjechać, mężczyzna zdecydował się na dziwny krok.

Kobieta wysiadała z auta, przeszła kawałek dalej i włączyła kamerę. Wówczas jej partner skręcił mocno w lewo, przejechał Audi przez wysokie krzaki i para udała się w dalszą podróż.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News