Zatańczyła kankana na pasach żeby ratować własne życie. Zobacz jak to zrobiła!

Zatańczyła kankana na pasach żeby ratować własne życie. Zobacz jak to zrobiła!

kobieta pasy przejscie

Podaj dalej

Przejście dla pieszych nigdy nie jest bezpieczne, bez względu na to w jakim miejscu się znajduje. Każdy powinien pamiętać, że nie chroni nas ani zielone światło, ani też nic innego. Jedyne co daje nam bezpieczeństwo to własne oczy i rozum. Tylko to jest nam w stanie zagwarantować w pełni bezpieczeństwo.

Taniec ratujący życie

przejscie dziewczyna pasy

Na tym nagraniu doskonale widać, że nigdy nie można ufać sygnalizacji świetlnej. Ta jedynie informuje nas o tym, że możemy przejść przez jezdnie. Nie daje jednak na to, że inni uczestniczy ruchu się do niej dostosują. Jeżeli pieszy nie patrzy na drogę i znaki, a także kierowca, wówczas dochodzi do takich sytuacji.

A czasem jest naprawdę aż ciężko zrozumieć jak w biały dzień, na tak dużym skrzyżowaniu i wolnej jeździe, nie można zauważyć pieszego. To jednak powinno być przestrogą dla wszystkich!

Pod żadnym pozorem nie wolno przechodzić przez jezdnię z głową spuszczoną w dół. Tak samo nie należy patrzeć przed siebie. Wzrok powinien być zawsze skierowany na boki, aby upewnić się, że przechodząc niestanie się nam krzywda.

Bezpieczne przejście? Takie nie istnieje

Trzeba pamiętać, że jeżeli nie pokonuje się drogi podziemnym przejściem bądź kładką, wówczas żadne przejście nie będzie bezpieczne. Współcześnie nie ma żadnych rozwiązań, które są w stanie to zagwarantować w stu procentach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News