Zaskakujące parkowanie kobiety. Czy ona naprawdę tak na serio?

Zaskakujące parkowanie kobiety. Czy ona naprawdę tak na serio?

kobieta parkowanie droga

Podaj dalej

Dużo rzeczy na drodze zaskakuje i może zaskakiwać. Ta kobieta i jej parkowanie, to jednak coś zupełnie nowego. Patrząc na jej wybryk aż ciężko uwierzyć, czy ona tak naprawdę, czy po prostu miała chwilę słabości. Mimo wszystko zrobiła to tak, że wszyscy wokół mogli po prostu ogłupieć patrząc z niedowierzaniem na to co się dzieje.

Zaskakujące parkowanie

parkowanie kobiety ulica

Prowadząc samochód kobieta w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas nie zważając na to, że to droga i jeżdżą nią inne auta. Po tym jak zmieniła się na środku drogi, zgasiła silnik i zaczęła szykować się do wysiadki. Gołym okiem widać było, że nie jest to miejsce postojowe. Zmylić ją nie mogły także inne pojazdy, bo tych nie było.

Dwa w dalszej odległości znajdowały się na poboczu, a nie na drodze czy też chodniku. Kierowca rejestrujący całe zdarzenie mógł przecierać tylko oczy ze zdumienia, co wyprawia kobieta za kierownicą. Podjechał blisko niej, dając wymownie do zrozumienia, że to nie jest miejsce postojowe tylko jedna z głównych dróg w tej lokalizacji.

Po chwili dekonsternacji kierująca w końcu załapała, że robi coś źle. Choć patrząc na jej minę chyba do końca nie rozumiała tak naprawdę, o co chodzi kierowcy przed nią. Wycofała i ruszyła przed siebie, właściwym pasem. Aż strach pomyśleć, jakie zagrożenie stwarzają tak bezmyślne osoby za kółkiem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News