Zaskakująca reakcja motorniczej prowadzącej tramwaj. Diesel wyjechał jej wprost pod nos

Zaskakująca reakcja motorniczej prowadzącej tramwaj. Diesel wyjechał jej wprost pod nos

Podaj dalej

Odpowiedni pracownik z odpowiednim podejściem do pracy, to naprawdę w dzisiejszych czasach duży skarb. Ta kobieta ewidentnie nadaję się do tego czym się zajmuje, a z zawodu jest motornicza. Nagranie z jej kabiny pokazało, że potrafi zachować zimną krew do końca. Bez mrugnięcia okiem reaguje, gdy przed nią wyjeżdża samochód napędzany przez diesel.

Zobacz na GeekBlog.pl: Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?

Jeździ elektrykiem, ale diesel jej nie straszny

diesel wymuszenie tramwaj

Motornicza trafiła na bardzo niesfornego kierowcę, który kompletnie nie orientuje się w otoczeniu. Widząc tory każdy podświadomie patrzy już w lusterka, czy nie jedzie za nim tramwaj. Pomijając oczywiście fakt, że gdy się skręca jest to już obowiązkiem każdego, aby upewnić się, że droga jest bezpieczna.

Ten mężczyzna zrobił to jednak bardzo ”turystycznie” i nie zważając na nic skręcił w lewo. Tyle tylko, że tuż za nim jechał tramwaj, który nie miał żadnych szans na to, aby wyhamować na czas. Zaskakująca w tym wszystkiem jest reakacja kobiety.

Ta widząc co się dzieje nie panikowała, nie wykonywała żadnych ruchów, spokojnie tylko czekała na to, co zaraz się wydarzy. Takie opanowanie w trudnych sytuacjach to na pewno bardzo ważna cecha w takim zawodzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News