Zapomniał, że jego Pick-up to nie Tesla Cybertruck. Tak fani oczekują premiery?

Zapomniał, że jego Pick-up to nie Tesla Cybertruck. Tak fani oczekują premiery?

Podaj dalej

Tesla Cybertruck to niewątpliwie jeden z najbardziej oczekiwanych samochodów na świecie. Setki tysięcy kierowców w bardzo szybkim tempie złożyło rezerwacje na swój wymarzony samochód, a zapewne nie mniejsza liczba uczyni to zaraz po premierze. Są jednak tacy kierowcy, którym już się wydaje, że weszli w posiadanie auta Elona Muska.

Ten pick-up nie miał autopilota

Kierowca wchodzi na dach
Kierowca wchodzi na dach

Nowoczesna technologia w samochodach to niewątpliwie duża wygoda. Ten, kto tego doświadczył doskonale wie, o czym mowa. Są jednak tacy kierowcy, którzy jakby wybiegali nieco za bardzo w przyszłość. Mówiąc dokładniej, w ich głowie oczekiwanie powoduje bardzo duże wyobrażenie. Zdecydowanie za duże.

Ten mężczyzna chyba naprawdę uwierzył w to, że jego pick-up posiada autopilota, tak jak ma go mieć Tesla Cybertruck. Postanowił wsiąść na dach swojego jadącego auta, które zupełnie nie było pod kontrolą żadnego człowieka. Nie był to na pewno dobry pomysł, o czym przekonał się bardzo szybko.

Tesla Cybertruck musi być odporna na takie przypadki

Niewątpliwie Elon Musk musi popracować nad tym, aby w jego super pojeździe nie dochodziło do podobnych sytuacji. Samochód musi być po prostu odporny na głupotę ludzką, która bywa bardzo niebezpieczna. Nowoczesna technologia ma pomagać w bezpieczeństwie, a nie prowokować do niebezpiecznych sytuacji.

Driving without hands, feet, or brains from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News