Za dużo pokazała tankując diesel? Niepotrzebnie się nachyliła zaglądając do baku

Za dużo pokazała tankując diesel? Niepotrzebnie się nachyliła zaglądając do baku

Podaj dalej

Zakładając taki ubiór trzeba liczyć się z tym, że można odnotować taką wpadkę. Zwłaszcza, gdy wybiera się na stację paliw, aby zatankować paliwo do silnika typu diesel. A gdy już coś nie wychodzi tak jak powinno, wówczas jeszcze łatwiej o to, aby pokazać nieco więcej, niż się planowało.

Wlewając diesel odsłoniła za wiele

dziewczyna diesel paliwo

Zmysłowa brunetka była ubrana w bardzo skąpy strój, składający się z obcisłych spodni i lekkiej oraz zwiewnej narzutki. Pod nią nie miał zupełnie nic, choć z drugiej strony można powiedzieć, iż miała bardzo wiele. I niewątpliwie właśnie to coś przykuwało największą uwagę w trakcie jej tankowania.

A, że te jej do końca nie wychodziło tak jak planowała – chciałoby się powiedzieć – niekontrolowanie popełniła wpadkę. Cóż, bardziej poważnie, jak życie pokazuje atrakcyjne dziewczyny potrafią zrobić bardzo wiele chcąc zaistnieć. A gdy się łącza już z wątkiem motoryzacyjnym, trzeba przyznać, że są na swój sposób wyjątkowe.

Bo jak się okazuje, nawet tankując diesel można robić to bardzo zmysłowo. A trzeba przyznać, że takie widoki na stacji paliw bardzo ciężko uchwycić. No chyba, że na wakacjach w ciepłych krajach, gdzie tego typu ubiór lub bardzo podobny, jest swego rodzaju normą.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News