Z tym hasłem Diesel, benzyna i LPG tańsza o 25 procent! Śpiesz się, promocja trwa do końca świat Wielkanocnych

Z tym hasłem Diesel, benzyna i LPG tańsza o 25 procent! Śpiesz się, promocja trwa do końca świat Wielkanocnych

Podaj dalej

Genialną promocję przygotowały czołowe stacje paliw w Polsce. To odpowiedź na rosnące wysokie ceny paliw w ostatnim czasie, które mocno dały się we znaki wszystkim kierowcom. Diesel, benzyna i LPG od dziś jest tańsza o jedną czwartą, a promocja nie trwa długo. Wystarczy tylko podać hasło!

Diesel, benzyna i LPG w promocyjnej cenie

diesel benzyna LPG

Promocja dotyczy kierowców, którzy zatankują minimum 40 litrów paliwa do swojego baku samochodu. Nie ma tutaj znaczenia na jakim paliwie porusza się dany samochód właściciela. Może to być benzyna, LPG czy najbardziej popularny w Polsce diesel.

Nie ma tutaj też żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi  o ilość samochodów na daną osobę. Wystarczy tylko po zatankowaniu paliwa podać odpowiednie hasło w trakcie dokonywania płatności (podane jest na końcu artykułu), kasjer je aktywuje u siebie i odlicza się automatycznie 25 procent z łącznej ceny.

Tego typu rabat trwa tylko do końca świąt Wielkanocnych, a więc do poniedziałku włącznie. Mimo wszystko należy pamiętać o sytuacji jaka panuje w kraju i w miarę możliwości ograniczać przemieszczanie się. To właśnie dlatego stacje zdecydowały się też na promocje, aby w tym okresie nie stracić całkowicie klientów.

diesel stacja paliw

Ceny paliw – ile zapłacimy po rabacie?

Niewątpliwie warto skorzystać z promocji, bowiem wraz z nim można zapłacić na stacji paliw tyle ile w najlepszym okresie ubiegłego roku. Diesel i benzyna będzie kosztowała za litr około 4 złote, natomiast LPG w okolicach 2 złote, zależenie od danej stacji.

To pierwsza tego typu promocja na tak szeroką skalę. Jest ona niejako odpowiedzią na tak gwałtownie rosnące ceny w ostatnim czasie. A przypomnijmy, że tylko w tym roku olej napędowy zdrożał około 85 groszy, a benzyna niewiele mniej.

diesel zakaz paliwo

Stacje paliw zastrzegają jedynie, że nie można magazynować paliwa w warunkach domowych i niezgodnych z przepisami bezpieczeństwa. Przypominamy, że przy płatności za paliwo należy podać hasło: prima aprilis.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News