Z LPG stało się to co zapowiadano tydzień temu. Miłe zaskoczenie na stacjach paliw

Z LPG stało się to co zapowiadano tydzień temu. Miłe zaskoczenie na stacjach paliw

Podaj dalej

Wielu kierowców mogłoby sobie zadać pytanie, czy tankowanie jest rzeczą przyjemną. Dziś ci którzy mają w swoich samochodach instalację gazową mogą powiedzieć, że tak! Zgodnie z przewidywaniami analityków w tym tygodniu LPG znów potaniało i… zapowiada się, że to nie koniec.

LPG kolejny tydzień jest tańsze

stacja paliw lpg

Na niektórych stacjach już wczoraj, na niektórych dopiero dziś ceny za gaz powędrowały w dół. Mowa tutaj o kolejnych 2, 3, 4, a w niektórych punktach nawet 5 groszach taniej. Tym samym średnia cena za to paliwo zaczyna zmierzać poniżej 2,50 za litr.

Taka cena niewątpliwie jest bardzo satysfakcjonująca dla wszystkich posiadaczy instalacji gazowej. Kwota zatem jest już praktycznie ponad dwukrotnie niższa niż w przypadku oleju napędowego, a zwłaszcza benzyny. W przypadku tych paliw ceny ponownie poszły nieznacznie w górę.

W przypadku LPG możemy spodziewać się, że im bliżej wakacji, tym będziemy coraz bardziej pozytywnie zaskakiwani. Na pewno sam fakt tendencji malejącej sprawia, że zachęca to do dalszych podróży. A te już niebawem powinny być jeszcze bardziej przyjemne z racji perspektywy znoszonych obostrzeń.

lpg przelacznik gaz

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News