Z Google Maps dojedziemy jeszcze szybciej. Jak bardzo zmiana pozwoli zaoszczędzić na paliwie?

Z Google Maps dojedziemy jeszcze szybciej. Jak bardzo zmiana pozwoli zaoszczędzić na paliwie?

google maps nawigacja

Podaj dalej

Google Maps po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców i reszty użytkowników. Tym razem gigant w branży nawigacji przygotował nowy widżet, pozwalający na szybsze i bardziej przejrzyste korzystanie z aplikacji. Jak na razie nie jest on dostępny dla wszystkich, ale niebawem ma się to zmienić. Pozwoli on na znacznie szybszą i prostsza obsługę.

Google Maps w nowym rozdaniu

google maps youtube gmail android telefon

Wiadomo już, że z nowości będą mogli skorzystać wyłącznie użytkownicy telefonów z Androidem w wersji 12 lub 11. Przygotowane ułatwienie ma pozwolić na jeszcze szybsze dotarcie do domu, pracy, ulubionej restauracji czy najbliższej stacji paliw. Równie szybciej będziemy mogli również podać miejsce docelowe, w które chcemy się udać.

Nowy widżet w Google Maps będzie dawał jak najwięcej możliwości personalizacji. To pozwoli każdemu użytkownikowi dostosować go jak najbardziej pod swoje wymagania. Wszystko ma być praktycznie na wyciągnięcie ręki, a dany użytkownik nie będzie tracił czasu na zbędne klikanie w drodze do tego, czego oczekuje od aplikacji.

Wygląd ma automatycznie dostosowywać się kolorystycznie do tego, co widzimy na swoim ekranie. Dzięki temu widżet lepiej wkomponuje się w nasz ekran i będzie bardziej przyjazny. Dla użytkowników oczywiście najważniejsza będzie wygoda, jaka została zaproponowana. To na pewno zachęci wielu użytkowników do jeszcze częstszego korzystania z Google Maps.

google maps

Kiedy nowe rozwiązanie?

Wciąż nie wiadomo kiedy Google udostępni wszystkim użytkownikom nowy widżet. Wedle nieoficjalnych pogłosek ma to być już w jednej z najbliższych aktualizacji. Warto czekać i obserwować co jeszcze zostanie nam zaproponowane. Ten rok pod względem zmian niewątpliwie jest wyjątkowy z perspektywy użytkownika Google Maps.

google maps

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News