Yanosik wprowadził istotne zmiany w aplikacji. Dadzą one dużo do myślenia kierowcom

Yanosik wprowadził istotne zmiany w aplikacji. Dadzą one dużo do myślenia kierowcom

yanosik apliakcja policja

Podaj dalej

Aplikacja Yanosik w Polsce nieustannie cieszy się coraz większą popularnością. Dla wielu osób to znacznie lepsza alternatywa dla Google Maps, jeżeli chodzi o podróżowaniu po Polsce. Niewątpliwie ma ona ogromne atuty, które ciężko znaleźć u konkurencji. Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany.

Yanosik dostosowuje się do zmian przepisów

Jak wiadomo od 1 czerwca weszły w życie nowe przepisy związane z ruchem drogowym w Polsce. Teraz korzystając z popularnej aplikacji będziemy mogli nieustannie sobie to uświadamiać, aby po prostu przyzwyczaić się do zmian. Po jej włączeniu zobaczymy specjalne komunikaty.

Jest to akcja edukacyjna, która ma na celu utrwalanie informacji o zmianach jakie zaszły. To ma przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze, a także uniknięciu kłopotliwych sytuacji. Mowa chociażby o sytuacji, w której możemy otrzymać mandat.

Przypominamy, że od czerwca przez cały dzień obowiązuje w mieście ograniczenie do 50 km/h. Nie wolno jeździć również na tzw. zderzaku innego kierowcy, a pierwszy ma zawsze pierwszeństwo na pasach. Yanosik jak zawsze dba o bezpieczeństwo i o to, aby kierowca nie musiał płacić mandatów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News