Yanosik lada moment jeszcze mocniej postawi się Google Maps. Kierowcy będą wniebowzięci

Yanosik lada moment jeszcze mocniej postawi się Google Maps. Kierowcy będą wniebowzięci

yanosik google maps

Podaj dalej

Konkurencja to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaka tyczy się tak naprawdę wszystkiego. Ma ona znakomity wpływ na rozwój, a także na klientów. I tak właśnie wygląda to w przypadku dwóch znakomitych nawigacji – Yanosik i Google Maps. Bo na tej płaszczyźnie robi się naprawdę coraz ciekawiej!

Yanosik sporo zyska względem Google Maps

Już od pewnego czasu wiadomo, że Yanosik niebawem pojawi się w Android Auto. Dostęp będą mieli zatem do niego kierowcy prosto z ekranu swojego wyświetlacza w samochodzie. Z reguły funkcja jaka tam się znajdowała i nadal znajduje, kojarzy się wyłącznie z Google Maps.

Na ten moment trwają intensywne prace nad tym, aby wdrożyć Yanosika do Android Auto i wszystko zmierza ku dobrej drodze. Niebawem liczna grupa kierowców będzie mogła zacząć korzystać z popularnej aplikacji w Polsce, do której z roku na rok przekonuje się coraz więcej kierowców.

Słynna nawigacja zyskuje, bo ma naprawdę w swoim zestawie wiele ciekawych funkcji. A tych ciągle przybywa, a najpiękniejsza jest w nich… prostota. Wspomnieć tu można chociażby ceny paliw na pobliskich stacjach, czy lepsza orientację w tym po której stronie jezdni się znajdujemy. Nie ma mowy o kilkukilometrowych objazdach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News