Wypadek z wnętrza Forda F150 w slow motion. Wystrzał poduszek powietrznych robi wrażenie

Wypadek z wnętrza Forda F150 w slow motion. Wystrzał poduszek powietrznych robi wrażenie

ford wypadek poduszka powietrzna

Podaj dalej

Jak wygląda wypadek samochodowy każdy doskonale wie. Miał okazję widzieć to na drodze albo w internecie, lub co gorsza – przekonać się o tym na własnej skórze. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę jak całe zdarzenie wygląda z wnętrza pojazdu. Dla osób się tam znajdujących jest to nic przyjemnego.

Wypadek w oku kamery z wnętrza samochodu

wnetrze pojazdu

Kiedy kierowca utraci panowanie nad samochodem najczęściej niewiele już może zrobić. Pozostaje próba wyjścia z sytuacji kończąca się z reguły niepowodzeniem. Wszystko do momentu aż nie dojdzie do zderzenia z innym autem bądź jakimś elementem otoczenia. Jest to nic innego jak walka o przetrwanie i życie.

W tym przypadku dwaj mężczyźni jadący Fordem F150 mieli bardzo dużo szczęścia. Samochód choć został mocno rozbity, to jednak oni wyszli z całego zdarzenia. To, co jednak przeżyli w momencie całej sytuacji nie będzie miłym wspomnieniem.

Ich reakcje w trakcie zdarzenia zarejestrowała kamera z wnętrza pojazdu. Można dzięki temu przekonać się jak dramatyczny przebieg ma dla człowieka tego typu zajście.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News