Wypadek na myjni samochodowej. Rutyna zgubiła pracownika

Wypadek na myjni samochodowej. Rutyna zgubiła pracownika

Podaj dalej

Tego typu sytuacje zdarzają się niezwykle sporadycznie, ale niestety są. Wówczas najbardziej poszkodowani są właściciele, bowiem samochody zostają uszkodzone dość dotkliwie. Wypadek na myjni samochodowej to sytuacja której nie można życzyć nikomu – nawet największemu wrogowi.

Nieprzyjemny wypadek na myjni

Sytuacja ta pokazuje jak samego pracownika może zgubić rutyna, mając w głowie, że zagrożenie jest minialne – ale wciąż istnieje. Choć obok niego pojazd wypadł z toru jazdy tak naprawdę tego nie widział. Krążył nieopodal auta nie zauważając, iż jest ono w tym czasie niszczone.

Gdyby mężczyzna nie odciągał wzroku od samochodu wówczas mógłby zareagować wyłączając cały system mycia. Samo nagranie nieco go skompromitowało nawet w oczach swoich przełożonych.

Myjnie samochodowe w tego typu sytuacjach ponoszą odpowiedzialność za tego typu zdarzenia. Te które są ubezpieczone mają mniejszy problem, ale nie zmienia to faktu, że wpływa to na ich opinię. A jak wiadomo tego typu sytuację roznoszą się po lokalnej społeczności dość szybko. A to nie wpływa dobrze na reklamę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News