Wyciągnęli broń! Nagranie z mrożącego krew w żyłach zatrzymania na rondzie w Ostrowie Wielkopolskim

Wyciągnęli broń! Nagranie z mrożącego krew w żyłach zatrzymania na rondzie w Ostrowie Wielkopolskim

kradziez zlodzieje samochod

Podaj dalej

Nie udało się dwóm złodziejom kradzież samochodu marki Volvo z…. 2002 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Policja otrzymała informację o tym, że pojazd został skradziony około godziny 11:00. Nie minęły dwie godziny, a złodzieje zostali zatrzymani tuż przed wjazdem na rondo.

Nieudana kradzież samochodu

zatrzymanie zlodziei samochodu

Funkcjonariusze jadący w nieoznakowanym radiowozie rozpoznali pojazd, który chwilę wcześniej został zgłoszony jako kradziony. Zajechali drogę złodziejom, wysiedli z auta i skierowali broń w ich kierunku. Zdezorientowani mężczyźni od razu się poddali podnosząc ręce do góry.

W trakcie zatrzymania przejeżdżał inny patrol policji. Udzielił on wsparcia policjantom podejmującym interwencję. Złodzieje trwali do aresztu, gdzie będą czekać na dalsze czynności policji. Osoby widzące całe zdarzenie mogły poczuć się zdezorientowane tym, co się dzieje, bowiem funkcjonariusze byli nieumundurowani.

Szybkie zatrzymanie

Niestety nie zawsze udaje się tak szybko i tak sprawnie odzyskiwać skradzione pojazdy. W tym przypadku policjanci mieli niewątpliwie do czynienia z mało profesjonalnymi złodziejami, którzy nie okazali się sprytniejsi od funkcjonariuszy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News