WORD przeprowadzi przegląd samochodu i to w zupełności za darmo. To znakomita okazja

WORD przeprowadzi przegląd samochodu i to w zupełności za darmo. To znakomita okazja

Podaj dalej

Ze znakomitą inicjatywą wyszedł WORD, który zaproponował wszystkim kierowcom darmowy przegląd samochodu. Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu to bardzo istotna rzecz, a zwłaszcza po zimie. Taka inicjatywa wręcz zachęca do tego, aby po zimie zobaczyć, czy samochód nadaje się do jazdy.

WORD dba o stan samochodów

word stan samochodu

Z taką inicjatywą wyszedł Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku, który zachęca wszystkich miejscowych kierowców do wizyt. Zwłaszcza, że po zimie, a zwłaszcza mrozach, wiele pojazdów dostało mocno po kości. Przed nowym sezonem warto zatem sprawdzić stan techniczny pojazdu.

A usterek po zimie nie brakuje w wielu samochodów i wynikają one głównie z eksploatowania pojazdu w tym ciężkim okresie. Głównie obrywa się zawieszeniu, ale uwagę trzeba też zwrócić w szczególności na układ hamulcowy. Choć sprawdzane jest dokładnie wszystko.

Darmowy przegląd samochodu będzie trwał do końca marca i cieszyć może to, że coraz więcej kierowców chętnie z niego korzysta. To na pewno świadczy o dużej świadomości społecznej, odpowiedzialności i o tym, że dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

osrodek ruchu drogowego

Przeglądu nie podbiją

Oczywiście WORD nie jest upoważniony do tego, aby po takiej kontroli podbić przegląd techniczny samochodu. Inicjatywa jest darmowa i służy wyłączenie temu, aby eksperci w tej dziedzinie sprawdzili stan pojazdu po zimie. To wszystko tylko i wyłącznie dla dobra ogólnego.

Kto wie, czy niebawem podobnej inicjatywy nie ogłoszą inne Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Na pewno byłoby to z korzyścią dla wielu osób, które obawiają się o stan swojego pojazdu. Jeżeli mają jednak takie obawy, warto wybrać się na warsztat, gdzie taki przegląd i tak nie kosztuje zbyt wiele.

L word przeglad

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News