Wmontował potężny silnik diesla do swojego auta. Przemienił go w prawdziwą bestię

Wmontował potężny silnik diesla do swojego auta. Przemienił go w prawdziwą bestię

Podaj dalej

Wiele osób marzy o tym, aby wstawić do swojego samochodu jeszcze mocniejszy silnik diesla. Rzecz jasna tego typu zmiana to ogromny koszt, ale nie dla wszystkich – dobry mechanik ma zdecydowanie łatwiej, bo się zna na rzeczy. ”Mechanic Jack” pokazał jak może to wyglądać w rzeczywistości.

Kopci jak należy

Po wymontowaniu zbędnych elementów z pojazdu nadszedł czas, aby wmontować ogromnych rozmiarów silnik diesla. Rzecz jasna nie był on na tyle wymiarowy, aby mieścił się w pełni tam gdzie powinien. Nie było również mowy o tym, aby zamknąć maskę samochodu.

Sam pojazd już był po dość mocnej przeróbce, jeżeli chodzi m.in. i koła i zapewne całe nadwozie. Te dość znacząco wystawały poza obrys samochodu, który zaczął prezentować niczym gokart. Niewątpliwie przyczepność była niczego sobie.

Jazda próba odbyła się po dość mocno zalanej ulicy. I choć zapewne był to jedynie przedsmak tego, co może potrafić to auto to już mocno zaimponowało.

Taki silnik diesla to skarb

Tego typu przerobione pojazdy mają niewątpliwie swój urok. Nie powinno dziwić zatem to, iż bardzo wiele osób uwielbia pokazy przerobionych aut, bowiem każdy z nich może pochwalić się czymś innym.

Sztampowość aut rodem z salonów samochodowych nie jest dla wszystkich.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News