Wkurzony Rosjanin w akcji! Odstawił taki numer na ruchliwej drodze, że szczęka opada

Wkurzony Rosjanin w akcji! Odstawił taki numer na ruchliwej drodze, że szczęka opada

rosjanin droga ciezarowka

Podaj dalej

Wariat drogowy to zapewne najmniej obraźliwe słowa, jakimi można określić tego kierowcę. Rosjanin zdecydował się na manewr, który normalnemu człowiekowi nawet nie przyszedłby do głowy. Jego głupota została ukarana szybciej niż można by tylko pomarzyć. A winny jest sobie tak naprawdę sam.

Rosjanin odpłynął w pomysłowości

zawracanie na pasmowce

Na początku nagrania widać jak ciężarówka zjeżdża na pobocze, gdzie najprawdopodobniej kierowca zrzucił to nielegalne śmieci. Pośpiech, strach i nieczyste sumienie sprawiło, że działał w pośpiechu i zapomniał opuścić kosz. Następnie zaczął wyjeżdżać ponownie na drogę.

Nie jechał jednak zgodnie z przepisami i tak jak nakazuje droga. Postanowił zawrócić nieprzepisowo przecinając aż sześć pasów ruchu! Inni kierowcy początkowo go nie puszczali, ale w końcu dla bezpieczeństwa niektórzy postanowili się zatrzymać.

Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Zwłaszcza że kierowca poruszał się z podniesionym koszem.

ciezarowka przyczepa

A co tutaj się stało?!

Gdy już kierowca wjechał na właściwy pas ruchu, gdy już witał się z gąską, nagle podniesiony kosz uderzył w tablicę informacyjną. Tym samym zablokował całą drogę i zwrócić na siebie oraz wcześniejsze swoje zachowanie jeszcze większą uwagę. Typowy Rosjanin w typowej dla siebue sytuacji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News