Wariat w Volkswagenie Passacie wyprzedzał BMW i inne pojazdy chodnikiem. Kompletnie postradał zmysły

Wariat w Volkswagenie Passacie wyprzedzał BMW i inne pojazdy chodnikiem. Kompletnie postradał zmysły

Podaj dalej

Oczy ze zdumienia przecierali kierowcy, widząc jak Volkswagen Passat wjechał na chodnik i na dużej prędkości wyprzedzał pojazdy znajdujące się na drodze. Biorąc pod uwagę, że ktoś w każdej chwili mógł znaleźć się na chodniku aż strach pomyśleć, jak dramatyczny mogłoby mieć przebieg takie spotkanie.

Volkswagen Passat na radarze policji

Nagranie udostępniła lubuska policja, ale to nie ona jest autorem tego nagrania. Trafiło ono tak jak wiele innych nagrań, na skrzynkę e-mail tamtejszych funkcjonariuszy. Kierowca może spodziewać się dużych konsekwencji w związku z tak skrajną nieodpowiedzialnością.

Volkswagen passat pedzi chodnikiem
Volkswagen Passat pędzi chodnikiem

Utrata prawo jazdy na okres kilku miesięcy oraz mandat to niewątpliwie najmniejsze konsekwencje. Biorąc pod uwagę, że mógł potrącić na chodniku jakąkolwiek osobę, odbierając jej zdrowie, a nawet życie.

Policja apeluje – wysyłajcie nagrania!

Każdego dnia w Polsce na policję trafia wiele nagrań, które są analizowane, a następnie wyciągane są konsekwencje wobec kierowców. Policja prosi, aby zgłaszać każdą drogową patologię, wysyłając nagranie. To jeden z najlepszych sposobów, aby eliminować z dróg takich piratów drogowych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News