W takim naked dress tankowała diesel na stacji. Czy to już lekka przesada?

W takim naked dress tankowała diesel na stacji. Czy to już lekka przesada?

Podaj dalej

Przyjechać w takim stroju na stację paliw i tankować diesel trzeba mieć nie lada odwagę. A przy również ogromną pewność siebie, bowiem mało która kobieta zdecydowałaby się na tak odważną stylizację. Taki naked dress niewątpliwie rzuca się w oczy, a przy tym przyciąga męski wzrok ja magnes.

Odważna, pewna siebie tankowała diesel

kobieta dziewczyna ubior

Show jakie zaprezentowała na stacji paliw ta dziewczyna, to niewątpliwie historia pisząca się na naszych oczach. I choć w zasadzie uwaga skupia się na samym ubiorze i urodzie, to jednak ta blondynka dodała do tego wspaniałą nutkę wątku motoryzacji.

Zapewne nie jeden pracownik stacji paliw z chęcią podarowałby rabat za tankowanie w takiej kreacji, gdyby tylko mógł. Z drugiej strony widok tak atrakcyjnej kobiety to znakomita reklama dla danego punktu. Mając świadomość, że jest szansa tu zobaczyć tak modną dziewczynę, zachęca mężczyzn do tego, aby częściej się tam pojawiać.

W tym wszystkim ważne jest, aby się nie zapatrzeć i chwycić za odpowiedni pistolet z dystrybutora. Pomyłki jak wiecie mogą okazać się bardzo kosztowne. Ważna jest zatem ciągła koncentracja.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News