W takich leginsach tankowała diesel do samochodu. Czy to już lekka przesada?

W takich leginsach tankowała diesel do samochodu. Czy to już lekka przesada?

Podaj dalej

Niech wzrok, a zwłaszcza wyobraźnia was nie oszukuje. Ta atrakcyjna dziewczyna ma po prostu wyborną figurę, którą szlifuje na treningach, co na pewno przy takim ubiorze wprawia w niezręczność, a może i zakłopotanie. Jej widok na stacji paliw, kiedy tankowała diesel do zbiornika SUV-a, wywołał nie małe poruszenie w tym miejscu. I trudno się temu dziwić, bowiem obrócenie wzroku w jej stronę, to gwarantowana kłótnia z partnerką na noc.

Tak wlewać diesel to ja szanuje

dziewczyna tankowanie stacja

Niewątpliwie dziewczyna chciała zaimponować i zrobić show, co jej się na pewno udało. A przy tym, że chciała pochwalić się figurą, to także chciała oszukać męski wzrok. I to też jej się to udało. Bowiem leginsy były w stylu naked dress, a więc kolorem przypominały barwę skóry. Można zatem było odnieść dość mylące spostrzeżenie.

Widok takiej dziewczyny tankującej paliwo na stacji niewątpliwie może rozgrzać bardziej, niż gorąca kawa. W życiu jednak jak to w życiu – jedni będą chwalić chociażby za figurę i odwagę, inni natomiast krytykować i obrażać. W życiu jednak mało które rzeczy powinno się brać aż tak bardzo na poważnie.

A jeżeli ta nastolatka chciała zostać gwiazdą internetu, to niewątpliwie jej się udało. I wszystko może zawdzięczać tylko sobie, a zwłaszcza swojej nienagannej stylizacji i urodzie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News