W korku zaczął wyrzucać śmieci przez okno. Jeden z kierowców nie wytrzymał

W korku zaczął wyrzucać śmieci przez okno. Jeden z kierowców nie wytrzymał

Podaj dalej

Kultura niektórych osób pozostawia bardzo wiele do życzenia, żeby nie powiedzieć, iż w ogóle jej nie ma. Wyrzucanie śmieci przez okno samochodu, to już niewątpliwie przegięcie na które patrzy się z ogromnym bólem. Takie zachowanie przychodzi niektórym jednak bardzo łatwo i uważają je za naturalne.

Sprzątanie auta, czyli śmieci za okno

smieci korek kierowca 2

Stojąc w korku jeden z kierowców postanowił wykorzystać wolny czas i zrobić sobie porządki w samochodzie. Otworzył okno i zaczął wyrzucać wszystko co niepotrzebne na pobliski trawnik przy lesie. Jeden z kierowców nie wytrzymał widząc co się dzieje.

Wysiadł i poszedł w kierunku śmieci oraz samochodu z którego zostały one wyrzucone. Wziął jedną z rzeczy, wrzucił z powrotem do auta i w tak wymowny sposób kazał wyjść wszystko posprzątać. Szybka lekcja dała odpowiedni skutek.

Drogi pokazują naszą kulturę

Podróżując po Polsce można przekonać się, że niestety niektórym kierowcom dość łatwo przychodzi tego typu zachowanie. Sprzątanie auta w tego typu sposób sprawia, że przy drogach można znaleźć bardzo dużo śmieci, których koniec końców nikt nie sprząta.

Warto czasem się zastanowić czy chcemy podróżować widząc piękną naturą, czy stertę śmieci.

Throwing Trash Wherever He Wants… And Then… 😠 from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News