Volkswagen wynagradza lojalność i da pojeździć ID.3 1ST za darmo

Volkswagen wynagradza lojalność i da pojeździć ID.3 1ST za darmo

Podaj dalej

Volkswagen ID.3 w limitowanej wersji 1ST będzie dostępny dla pierwszych klientów we wrześniu tego roku. Samochód jednak nie będzie wówczas jeszcze w stu procentach pełnym produktem, dlatego producent wyszedł z bardzo ciekawą inicjatywą.

Wszystko z powodu tego, iż na czas nie będą gotowe dwa rozwiązania cyfrowe. Chodzi o funkcję bezprzewodowego App Connect i wyświetlanie dystansu w Head-Up Display z poszerzoną rzeczywistością.

Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 na start za darmo

Klienci którzy wykazali się lojalnością wobec firmy, a także zaufaniem i cierpliwością, będą mogli skorzystać ze specjalnych warunków leasingu auta. Jeżeli wyrażą zgodę na późniejszą aktualizację oprogramowania, wówczas czeka ich miła niespodzianka.

W ramach podziękowania za ich lojalność wobec marki i wyraz uznania za ich cierpliwość podczas długiego oczekiwania na finalizację zamówienia, oferujemy wszystkim, którzy chcą odebrać swój egzemplarz ID.3 1ST już we wrześniu, zwolnienie z opłaty trzech pierwszych rat leasingu, jeśli zdecydują się na taką formę użytkowania samochodu – powiedział Jurgen Stackmann, członek zarządu marki Volkswagen ds. sprzedaży.

Klienci nie mogą doczekać się samochodu

Volkswagen o średniej pojemności akumulatora 58 kWh, który zapewni zasięg od 300 do 420 km. Silnik elektryczny generuje moc 204 KM, a samochód dość dynamicznie rozwinie prędkość do maksymalnie do 160 km/h.

ID.3 ma ośmioletnie gwarancje na akumulatory. Dostępne są trzy rodzaje pojemności, a każda kolejna zwiększa zasięg samochodu i co zrozumiałe – podnosi jego cenę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News