Urażony wielce pan w BMW pogniewał się, bo ktoś miał czelność na niego zatrąbić

Urażony wielce pan w BMW pogniewał się, bo ktoś miał czelność na niego zatrąbić

Podaj dalej

Patrząc na zachowanie niektórych kierowców można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z rozwydrzonymi dziećmi. Nie można im zwrócić uwagi, bo staną się jeszcze bardziej kapryśne i złośliwe, niż tak naprawdę są już na początku drażnienia. Tak niestety było w przypadku tego kierowcy.

Irytujący osobnik w BMW

Cała sytuacja zaczęła rozgrywać się na światłach. Kierowca BMW przespał nieco zielone światło zbyt długo na nim stojąc. Został za to strąbiony, co go mocno rozwścieczyło. Już po chwili pokazał, że będzie się teraz odgryzał za to, iż ktoś śmiał mu zwrócić uwagę.

I choć można było odnieść wrażenie, że sytuacja poszła w niepamięć to po dłuższej chwili mężczyzna w BMW znów pokazał pazur. Zrobił jedną z najgłupszych rzeczy jaką można zrobić na drodze.

BMW nie pozwala sie wyprzedzic
BMW nie pozwala sie wyprzedzic

”Przyśpieszanie podczas kiedy ktoś cię wyprzedza to najgorsza forma niedorozwoju umysłowego, gorsza od szeryfów blokujących na zwężkach.” – pisze jeden z internautów, oceniając zachowanie kierowcy.

Partnerka prosiła…

Warto wsłuchać się również w słowa kobiety, która prosiła partnera o zachowanie spokoju w tej sytuacji. Ten jednak niczym rasowy mężczyzna musiał pokazać pazur chcąc wyprzedzić wkurzającego go osobnika.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News