Ukradł seksownej dziewczynie telefon. Nietypowa i bohaterska reakcja kierowcy na to co zobaczył

Ukradł seksownej dziewczynie telefon. Nietypowa i bohaterska reakcja kierowcy na to co zobaczył

Podaj dalej

Ile osób byłoby w stanie zachować się w taki sposób jak ten kierowca? Dosłownie garstka! Ale on nie mógł patrzeć na to, co rozegrało się przed jego oczami. A cwaniak na rowerze postanowił wyrwać z rąk telefon dziewczynie, która spokojnie stała na chodniku. Pożałował tego i to bardziej nie mogło mu się wydawać.

Telefon i bolesna nauczka

samochod kierowca telefon

Gdy kierowca zauważył co się wydarzyło przed nim, bez chwili zawahania postanowił… wjechać w złodzieja na rowerze jadącego chodnikiem. Przy tym wszystkim nie zdążył wyhamować i uderzył jeszcze zderzakiem o elewacje budynku. To jednak nie był koniec.

Nie przejmując się uszkodzeniami na samochodzie szybki z niego wysiadł i pobiegł za kulejącym złodziejem, który zaczął uciekać. Szybko zareagowali również inni przechodnie, którzy widząc co się dzieje pomogli w zatrzymaniu sprawcy. Ich zachowanie jednak pozostawia nieco do życzenia.

Mimo wszystko zachowanie kierowcy należy pochwalić, bowiem poświęcając swój dorobek, próbował zatrzymać złodzieja. Bardzo niewiele osób zdecydowałoby się na tego typu zachowanie, a jeszcze większej grupie ludzi taki pomysł nawet nie przyszedłby do głowy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News