Trzech Januszów zaczęło wyprzedzać w jednym momencie. Jeden jechał wywrotką

Trzech Januszów zaczęło wyprzedzać w jednym momencie. Jeden jechał wywrotką

Podaj dalej

Trzech wspaniałych znalazło się w jednym miejscu i o jednym czasie wpadli na ten sam genialny pomysł. W tej samej sekundzie zrozumieli, że jadą za wolno i trzeba zabrać się za wyprzedzanie. I tak oto w ten sposób doszło do kuriozalnej sytuacji na drodze.

Wyprzedzanie, że palce lizać

trzech wspanialych

Ewidentnie żaden z nich nie pomyślał o tym, żeby spojrzeć w lusterko. A nawet jeżeli to zrobił to tylko rzucił okiem w momencie, gdy wszyscy jechali gęsiego jeden za drugim. Wśród pojazdów nie było tylko samochodów osobowych, ale dość potężnie wyglądająca na nagraniu wywrotka.

Ta także się śpieszyła i jeżeli chodzi o tego kierowcę, zabrał się za wyprzedzanie dwóch osobówek. Co ciekawe najlepiej na tym wszystkim wyszedł… ostatni w kolejce samochód. Swoją drogą kierowca który jechał jako pierwszy i wedle pozostałych ”zamulał”, mógł być świadkiem niezwykłego karambolu.

Sprawdź dwa razy zanim depniesz gazu

Cała trójka kierowców pokazała jak niebezpieczny jest manewr wyprzedzania. Oczy trzeba mieć wówczas dookoła głowy i kontrolować sytuację nie tylko przed sobą, ale i na bieżąco za sobą.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News