Tragedia w Żorach. Z ciężarówki na drogę wypadło tysiące piw

Tragedia w Żorach. Z ciężarówki na drogę wypadło tysiące piw

Podaj dalej

Łzy same cisną się do oczu, gdy widzi się taki widok. W Żorach na DW nr 935 tysiące butelek piw wypadło z ciężarówki na drogę, pękając i rozlewając się na ulice. Zdarzenie miało miejsce na rondzie, a ceniony przez Polaków towar najprawdopodobniej był źle zabezpieczony.

piwo zory wypadek

Niemal cały towar wypadł z ciężarówki na drogę, w momencie gdy ciężarówka znajdowała się na rondzie. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Oczywiscie jeżeli nie wlicza się w to tysiące pękniętych butelek i wielu litrów rozlanego piwa.

Piwo wypadło z ciężarówki

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o podobnym zdarzeniu jakie miało miejsce w Poznaniu. Tam również z samochodu ciężarowego przewożącego butelki po piwie wypadło kilkadziesiąt skrzynek. Ból jednak był znacznie mniejszy, bowiem były one… puste.

W tym przypadku jednak tak nie było.

Na miejscu szybko pojawiła się policja oraz straż pożarna. Uprzątniecie znacznej ilości szkła na pewno nie będzie prostym zadaniem.

Niebawem alkohol kupimy przez internet!?

W sejmie niebawem pojawi się nowelizacja na mocy której będzie możliwość zakupu alkoholu przez internet. Apelują o to posłowie KP-PSL-Kukiz’15 tłumacząc to tym, iż branża po koronawirusie przeżywa kryzys. Ma to również zachęcić do tego, aby firmy produkujące piwo rzemieślnicze mieli lepszą możliwość sprzedaży swojego produktu.

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News