Toyota w Polsce zaszalała z cenami. To są prawdziwe promocje!

Toyota w Polsce zaszalała z cenami. To są prawdziwe promocje!

Podaj dalej

Toyota zdecydowała się na wprowadzenie znaczących obniżek w Polsce. Powód? Rozmrażanie gospodarki, a także wyciągnięcie pomocnej ręki do kierowców. I dla przykładu Aygo można nabyć już za 37 300 zł, a więc taniej niemal o 9 tys. zł.

toyota

To jednak nie wszytko, bo dla przykładu Pakiet Comfort do tego samochodu wyceniony był 3900 zł, a teraz dostępny jest… za darmo. Do tego można dorzucić sobie tylne czujniki parkowania za symboliczną złotówkę, zamiast wydawać 1 700 zł.

Przykład modelu Aygo pokazuje, że oszczędności są naprawdę nie byle jakie, a realne i przyciągające klienta. ”Polska rusza”, bo tak nazywa się akcja zachęcająca do zakupu auta marki Toyota, ma zachęcić do tego, aby Polacy m.in. udali się na wakacje już nowym i komfortowym autem. Zwłaszcza że 90 proc. rodaków ma spędzić urlop w kraju.

Toyota zaskoczyła obniżką cen

Wyjątkowe ceny dotyczą również innych modeli samochodów marki Toyota. I nie powinien przeszkadzać tutaj fakt, że nowy model pochodzi z 2019 roku, patrząc ile tysięcy złotych pozostaje na koncie.

Yaris Classic jest do nabycia taniej o 6 ty. zł. Toyota C-HR w podstawowej wersji Comfort kosztuje od 81,9 tys. zł, a więc blisko taniej o 20 tys. zł. Corolla Hatchback została przeceniona z 75 900 zł do 67 900 zł. A np. Toyota Corolla sedan teraz kosztuje od 69 900 zł, a więc 8 tys. mniej.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News