Toyota GR Supra z silnikiem 2.0 już do kupienia w Polsce. Wiemy ile trzeba za nią zapłacić

Toyota GR Supra z silnikiem 2.0 już do kupienia w Polsce. Wiemy ile trzeba za nią zapłacić

Podaj dalej

Toyota GR Supra weszła do sprzedaży na polski rynek. Japoński producent poinformował również o cenie, za jaką będzie można nabyć samochód na polskim rynku. Tym samym do trzylitrowej Toyoty Supry właśnie dołączyła słabsza wersja z silnikiem 2.0.

Toyota GR Supra pojawiła się na  świecie na początku ubiegłego roku. Na Polskim rynku z kolei pół roku później i można było ją nabyć w wersji Executive w cenie 315 900 zł. Wersja z silnikiem 2.0 ma sprawić, że po samochód sięgnie znacznie więcej osób. Zwłaszcza że GR Supra 2.0 z seryjną 8-biegową skrzynią automatyczną jest niezwykłą maszyną, która przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 s.

Samochód jest dostępny w dwóch wersjach – Dynamic lub Fuji Speedway. Pierwszy z nich jest dostępny w cenie 209 900 zł. Z kolei drugi, ten który wyróżnia się m.in. specjalnymi dodatkami stylistycznymi, w tym białym metalizowanym lakierem i 19-calowymi matowo-czarnymi felgami z kutego aluminium oraz lakierowanymi na czerwono lusterkami, jest niewiele droższy. Cena Toyoty GR Supry Fuji Speedway zaczyna się od 223 900 zł.

Toyota GR Supra zdobyła niemiecką nagrodę Złota Kierownica. Czy słusznie?

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News