TOP 10 wypadków jakie zarejestrowała TESLA. Szokują, zaskakują i przerażają

TOP 10 wypadków jakie zarejestrowała TESLA. Szokują, zaskakują i przerażają

grozny wypadek tesla

Podaj dalej

Jak wiadomo Tesla to samochód, który nieustannie rejestruje obraz wokół. Dzięki temu bardzo często nagrywa wiele przeróżnych zdarzeń na drodze, jak kolizje czy wypadki. Kto w końcu zebrał w całość wszystko to w całość i stworzył dziesięć najbardziej mrożących krew w żyłach zdarzeń.

Wszystko najgorsze co zarejestrowała Tesla

tesla wypadek 10

Tego typu obrazki pokazują w jak niespodziewanym momencie, może dojść do zdarzenia na drodze. Wie to każdy, ale nie każdy jest w stanie przewidzieć momentu czy danej sytuacji. O ile to tylko drobna kolizja, można jeszcze machnąć ręką – w końcu nikomu nic się nie stało. Gorzej jednak, gdy dzieje się komuś z tego tytułu krzywda.

Zestawienie TOP10 na kanale Wham Baam Teslacam na YouTube przedstawia zdarzenia, które w ocenie prowadzącego były najbardziej dotkliwe dla właścicieli pojazdów. Zagapienie się, nieuwaga, prędkość, a nawet pościg policyjny. Nie brakuje tutaj niczego, co sprawia, że nasze źrenice się powiększają.

Warto jednak patrzeć z uwagę i wyciągać z tego lekcje. Podobnych zdarzeń na drodze każdego dnia jest dziesiątki. Zdecydowanie lepiej być do nich przygotowanym, skoncentrowanym i wiedzieć jak zareagować. W końcu stawka jest bardzo wysoka i nie zawsze kończy się tylko na rozbitym samochodzie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News