To wygląda jak najgłupszy wypadek tego roku. Lexus rozbity, bo kierowca...

To wygląda jak najgłupszy wypadek tego roku. Lexus rozbity, bo kierowca...

Podaj dalej

Jeżeli prowadzony byłby ranking najgłupszych wypadków, ten kierowca na pewno znalazłby się w czołówce. Jego Lexus został rozbity w naprawdę idiotyczny sposób i patrząc na nagranie z tego zdarzenia, trudno zrozumieć jak do tego doszło. Gapiostwo, telefon w ręce, przyśnięcie? Powodów może być wiele.

Dlaczego Lexus tak skończył?

kierowca jedze trasa

A wszystko zaczęło się od dość dynamicznej jazdy i mało przepisowym zjechaniem na pas, którym kierowca planował jechać. Następnie wszystko wyglądało dość naturalne i jak najbardziej prawidłowo. Dlaczego zatem doszło do zdarzenia?

Na rozwidleniu drogi mężczyzna pojechał… prosto. Choć przestrzeni miał naprawdę dużo. Nie widać tutaj niezdecydowania ani też chwili zawahania się. Po prostu samochód jechał przed siebie jak gdyby nigdy nic.

Kierowca najechał na betonową barierkę i uszkodził lewy bok pojazdu, a także oponę. O dalszej jeździe nie było żadnej mowy.

co on tutaj zrobil

Pretensje może mieć tylko do siebie

Biorąc pod uwagę, że kierowca rozbił wyłącznie swoje auto i to przez swój błąd, winny może być tylko jeden. Co by nie było powodem tak kuriozalnego zdarzenia, pozwoli na pewno wyciągnąć z tego odpowiednią lekcję.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News