Tesla zimą? Elon Musk niech zajmie się lepiej bardziej przyziemnymi problemami kierowców

Tesla zimą? Elon Musk niech zajmie się lepiej bardziej przyziemnymi problemami kierowców

Podaj dalej

Tesla, czyli genialna produkcja, samochód przyszłości, ponadczasowa technologia i można by tak pisać w nieskończoność. Zachwytów co niemiara, a jednak wręcz kosmiczne nowinki przegrywają z prostymi przyziemnymi sprawami. Takimi jak chociażby śnieg i lód.

Tesla nie taka fajna?

tesla snieg poslizg

Zima to nie najlepszy okres dla kierowców, a zwłaszcza samochodów. Życie pokazało, że nawet Tesla w takich warunkach nie jest arcydziełem technologicznym. Choć posiada niebywałe możliwości! I jak twierdzi sam Elon Musk, wręcz w pewnych kwestiach kosmiczną technologię, lecz jednak normalność wciąż jej straszna.

A wystarczy tylko śnieg, cienka warstwa lodu i górka. Czyli krótko mówiąc, podstawowy zestaw w okresie zimowym do rozbijania samochodów. Na takie coś łapie się także popularny samochód elektryczny, który jak widać w takich sytuacjach staje się normalnym autem.

Jak zatem zatrzymać pojazd w takiej sytuacji? To już pytanie do geniusza Muska i jego sztabu ludzi, którzy powinni pokazać, że zanim wybiorą się na Marsa, niech lepiej zwalczą bardziej przyziemne problemy kierowców.

Tesla bobsleigh from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News