Tesla nagrała jak senny kierowca radzi sobie na drodze. Jego diesel nie był w stanie utrzymać się na pasie

Tesla nagrała jak senny kierowca radzi sobie na drodze. Jego diesel nie był w stanie utrzymać się na pasie

Podaj dalej

W jaki sposób można interpretować to co zarejestrowała Tesla? Tutaj bardzo ciężko jednoznacznie wskazać, co ten kierowca prowadzący diesel miał na myśli. Jednakże wywnioskować można, że to raczej nie było nic celowego, ani zwykłe zagapienie się. A sama sytuacja była bardzo poważna.

Diesel niemal rozbił się o barierki

Całą sytuację nagrała boczna kamera auta produkowanego przez firmę Elona Muska. Widać jak pojazd jedzie lewym pasem szybkiego ruchu, ale nagle zjeżdża przepuszczając szybsze od siebie auto. Następnie wraca ponownie na najbardziej skrajny pas z lewej.

Nie robi tego jednak prawidłowo, bowiem kierowca była ciągle trzymana w lewo. Barierki jakie znajdowały się na zamkniętym ”ślepym” pasie zostały zniszczone. Zapewne to obudziło kierowcę, któremu ewidentnie musiało przymykać się oko ze zmęczenia.

Dźwięk najeżdżania na przedmioty dał mu jednak takiego kopa adrenaliny, że szybko się pozbierał. Zdołał wyjść z naprawdę niebezpiecznej sytuacji i wrócić na właściwy pas jazdy. Przy takim zmęczeniu zdecydowanie lepiej na chwilę się zatrzymać, przewietrzyć i złapać drugi oddech.

Nagranie z samochodu Tesla

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News