Tesla kusi Polaków gigantycznymi zarobkami w Gigafactory w Berlinie. Elon Musk rozpoczyna rekrutację

Tesla kusi Polaków gigantycznymi zarobkami w Gigafactory w Berlinie. Elon Musk rozpoczyna rekrutację

Podaj dalej

Myślisz o zmianie pracy i chcesz zarabiać więcej, niż pracownicy budowlani wyjeżdżający do Niemiec? Tesla rozpoczyna rekrutację do nowej fabryki w Berlinie i nie ukrywa, że liczy także na Polaków. A zarobki są naprawdę kuszące, bowiem w Polsce trzeba popracować na nie kilka miesięcy, a nie jeden miesiąc.

Tesla szuka pracowników

tesla musk gigafactory

Prace nad ukończeniem Gigafactory idą ku dobremu, a na jakim etapie obecnie są możecie przekonać się na najnowszych zdjęciach i poniższym nagraniu. Do ukończenia prac pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale nie przeszkadza to w tym, aby już rozpocząć rekrutację osób do pracy.

A wymagania wbrew pozorom nie są duże. Wystarczy znać jedynie język niemiecki bądź angielski. Elon Musk chce także, aby żaden pracownik nie dojeżdżał do pracy dłużej niż dwie godziny. Ze Słubic do Berlina jest około godziny jazdy, a więc można spokojni spojrzeć nawet jeszcze dalej.

Zresztą przy zarobkach rzędu od 2700 do 3500 można spokojnie coś sobie wynająć w okolicy, a na weekendy przejeżdżać do kraju. Można również spokojnie swoje życie przenieść do naszych zachodnich sąsiadów i tam rozpocząć historię życia pisać na nowo. Takie zarobki na pewno na to pozwalają.

praca tesla niemcy

Miejsc jest dużo

Jeżeli zatem dana osoba zna język, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać CV. Zwłaszcza, że szanse na zatrudnienie są bardzo duże, gdyż Tesla szuka łącznie około 7 tysięcy pracowników. Nawet jeżeli ktoś nie zostanie zatrudniony od razu, to może otrzymać powiadomienie w późniejszym terminie.

Zarobek w wysokości około 15 tysięcy miesięcznie, to na pewno perspektywiczna opcja dla bardzo wielu osób. Zwłaszcza młodych, które dopiero wchodzą w dorosłe życie. A jeżeli taka praca im nie straszna, to warto chociaż spróbować.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News