Tesla już w tym miesiącu będzie autonomicznie jeździć po miastach. Nadchodzi nowe oprogramowanie

Tesla już w tym miesiącu będzie autonomicznie jeździć po miastach. Nadchodzi nowe oprogramowanie

tesla 2

Podaj dalej

Klienci samochodów Tesla z niecierpliwością czekają, aż pojawi się nowa aktualizacja systemu do ich samochodów. To właśnie w niej ma pojawić się długo zapowiadana funkcja City Pilot. Dzięki niej auto będzie mogło w trybie autonomicznym jeździć już nie tylko po autostradach i parkingach, ale po mieście.

Autonomiczna jazda cieszy się coraz większą popularnością i wbrew pozorom jest ona bezpieczna. Kierowcy muszą jedynie pamiętać o tym, aby cały czas być skoncentrowanym na drodze, trzymać ręce na kierownicy i w razie potrzeby odpowiednio zareagować.

Najnowsza wersja oprogramowania technologii autonomicznej ma wnieść bezpieczeństwo kierowców i pasażerów na zupełnie nowy, niedostępny dotąd poziom. Choć wiele osób uważa, że samochód powinien prowadzić kierowca, to jednak danych nie da się oszukać. Statystycznie Tesla i jej autonomiczna jazda jest zdecydowanie bardziej bezpieczna od jazdy prawdziwego kierowcy.

Autonomiczna jazda jest dostępna dla każdego kierowcy Tesla. Musi on jedynie zakupić wcześniej pakiet za 7 tysięcy dolarów, ale każdy, kto już to zrobił przekonał się, że warto.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News