Tesla Cybertruck będzie miała aż cztery silniki! Nowoczesny SUV zaskoczy jednak nie tylko tym

Tesla Cybertruck będzie miała aż cztery silniki! Nowoczesny SUV zaskoczy jednak nie tylko tym

tesla silniki samochod

Podaj dalej

Tesla Cybertruck została zaprezentowana światu dwa lata temu i od tego czasu wszyscy z niecierpliwością czekają na jej debiut. Między czasie pojawiało się na temat genialnego SUV-a wiele informacji, o tym co będzie on posiadał i potrafił. Koniec końców po wielu miesiącach motoryzacyjnego szału, nastąpił cisza. Pomału jednak na nowo rozbudzana jest nasza wyobraźnia. A debiut tuż, tuż!

Nadchodzi Tesla Cybertruck

suv tesla cybertruck

Elon Musk przypomniał o swoim genialnym dziecku, na którego narodziny czeka cały świat. Poinformował w mediach społecznościowych, że Tesla Cybetruck będzie posiadał cztery silniki, po jednym dla każdego koła. Takie rozwiązanie nie jest jednak nowością, bowiem podobnie funkcjonuje m.in. Rivian R1T. Pozwoli to na „niezależne i ultraszybkie sterowanie momentem obrotowym każdego koła”.

Inna nowość, która została zdradzona to fakt, że każde z czterech kół będzie skrętne. To jednak także nie jest nowość na rynku, gdyż podobną funkcje oferuje Hummer Ev. Jazda w stylu ”kobra” pozwala na zupełnie inne wrażenie z jazdy w jeździe zwłaszcza terenowej. Ale przyda się niewątpliwie w trakcie innych okazji.

Teraz z niecierpliwością pozostaje czekać na produkcję, która rozpocznie się w przyszłym roku. Już w pierwszych tygodniach od premiery złożono setki tysięcy zamówienie na tego SUV-a. Dziś tak naprawdę nie wiadomo ile osób czeka aż Tesla Cybetruck wyjedzie z taśmy produkcyjnej. Nie ma jednak wątpliwości, że tym autem będzie jeździło miliony osób na świecie.

Moda dla zamożnych. Mam Cybertrucka!

Nie ma wątpliwości, że bardzo wiele osób kupi ten samochód tylko po to, aby mieć go w swoim garażu. To będzie taki trend, jaki czasem występuje wśród dzieci na daną zabawkę. Jest na topie, a więc po prostu trzeba ją mieć i spróbować. Zwłaszcza, że skoro nie ma na co już wydawać pieniędzy, warto będzie na taki nowy ”gadżet”.

Choć słowo gadżet nie jest tutaj przypadkowe. Dla wielu kierowców Tesla Cybetruck będzie swego rodzaju dodatkiem dla stylu bycia, zaprezentowania się oraz pokazania innym. Choć trzeba pamiętać, że będzie on nadal spełniał swoją podstawową funkcję. A więc zawoził nas z punktu A do punktu B, a reszta to dodatki i marketing.

Tesla-Cybertruck-06

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News