Tępa baba przejechała motocykliście po nodze! Ten nie był jej dłużny

Tępa baba przejechała motocykliście po nodze! Ten nie był jej dłużny

Tępa baba przejechała motocykliście po nodze! Ten nie był jej dłużny

Podaj dalej

Aż trudno uwierzyć w to, że na swojej drodze można napotkać tak nieporadną kobietę za kierownicę. Jak bardzo nieporadną najlepiej przekonał się o tym pewien motocyklista, który zakończył spotkanie z rozjechaną nogą, a dokładnie stopą. Całe zdarzenie pogrążyło kierującą pod względem tego, że w ogóle posiada ona prawo jazdy.

Motocyklista z rozjechaną nogą

toyota wypadek motocyklista

Jadący jednośladem jechał jak najbardziej prawidłowo prawą stroną jezdni. Pierwszeństwo chciała wymusić mu kobieta, która na swojej drodze napotkała zaparkowane samochody. Wyjechała na środek i zatrzymała się w pełni zdezorientowana.

Zaskoczona sytuacją nie potrafiła zjechać na prawą stronę ustępując pierwszeństwa. Wyglądało to niezwykle banalnie, ale sytuacja jakby ją zdecydowanie przerosła.

Motocyklista stał i czekał aż kobieta go wyminie, ale robiła to tak nieudolnie, że przejechała po jego stopie. Ten momentalnie się wściekł i uderzając w pojazd wybił w nim tylną szybę. Następnie pobiegł za kobietą, która się zatrzymała, aby dość dosadnie powiedzieć jej co zrobiła.

kobieta samochod motocyklista

Kto jej dał prawo jazdy?!

Patrząc jak ta kobieta radzi sobie na drodze, aż trudno zrozumieć jak uzyskała uprawnienia. Z takimi umiejętnościami jazdy stwarza ona bowiem ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestnich ruchu drogowego.

Idiot on a scooter from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News