Ten diesel narobił potwornego zamieszania na drodze. Zobaczcie jak wyglądała droga!

Ten diesel narobił potwornego zamieszania na drodze. Zobaczcie jak wyglądała droga!

diesel sliska droga

Podaj dalej

Takiej sytuacji na drodze nie chciałby przeżyć nikt. Dla kierującej samochodem osobowym było to niewątpliwie najbardziej przerażające kilka sekund w życiu. Potężny diesel najwidoczniej całkowicie zapomniał o panujących warunkach drogowych i o tym, że na drodze nie jest sam. Trudno zrozumieć, co miał w głowie, że aż tak dużo ryzykował.

Kierowca prowadzący diesel wyjechał na czołówkę

poslizg diesel ciezarowka

Wyprzedzanie w takich warunkach pogodowych i na takiej drodze to nic innego, jak szaleństwo. Ciągnik siodłowy z naczepą zabrał się za wyprzedzanie innego tego typu pojazdu, nie zważając, że nie ma na to miejsca. Prowadząca samochód osobowy była zmuszona zjechać na pobocze, aby nie zderzyć się czołowo.

Gwałtowna zmiana kierunku sprawiła, że kobieta wpadła w poślizg z którego nie była w stanie wyjść. Kierowała się wprost na jadącą ciężarówkę i nie była w stanie uniknąć zderzenia. Na szczęście było to zderzenie boczne, przez co mniej groźne niż czołowe.

sliska droga predkosc

Jak widać na nagraniu skończyło się na podwójnym ogromnych strachu i niestety zniszczeniu auta. Para jadąca osobówką wyszła z tego cało. Sytuacja pokazuje, że nawet jadąc prawidłowo należy zachować należytą czujność. Choć czasem i to może nie pomóc przed uniknięciem najgorszego.

Dramatyczne nagranie

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News