Te wycieraczki samochodowe mogą odmienić motoryzację. Patent wart miliony

Te wycieraczki samochodowe mogą odmienić motoryzację. Patent wart miliony

Podaj dalej

Nie od dzisiaj wiadomo, że potrzeba jest matką wynalazków. Zwłaszcza znalezienie się w trudnej sytuacji sprawia, że nasz mózg potrafi wznieść się na wyżyny, aby pomóc nam w zaradzeniu sobie w trudnej sytuacji. Nawet jeżeli problem może dotyczyć tak błahej z pozoru sprawy jak awaria wycieraczki samochodowe przedniej szyby.

wycieraczki samochodowe
Nowatorskie rozwiązanie

Geniusz, który wygrał z pogodą

W trakcie opadów deszczu trudno wyjechać na drogę mając uszkodzone wycieraczki. Ograniczona widoczność sprawia, że kierowca może stworzyć ogromne zagrożenie na drodze, ale i nie tylko.

Co, jednak gdy wyjechać trzeba i nie da się szybko usunąć usterki, która bądź co bądź unieruchamia pojazd w złej pogodzie? Wtedy przyda się… sznurek.

Wycieraczki przyszłości

Dwóch pracowników musiało niezwłocznie wykonywać swoją pracę i wpadli na pomysł. Sznurkiem przywiązali wycieraczki, a ten przepuścili przez wnętrze samochodu przez uchylone lekko szyby. Gdy była potrzeba przetarcia szyby, wystarczyło pociągnąć sznurek do prawej strony.

Proste, genialne i niezwykle praktyczne. Nie wiadomo czy zgłosi się po ten pomysł np. General Motors, czy Daimler, ale na pewno takie rozwiązanie warto zapamiętać na własne potrzeby.

Maseczka w samochodzie albo mandat. Minister Zdrowia zapowiedział kontrole!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News