Tankowanie w staniku było dopiero początkiem jej problemów

Tankowanie w staniku było dopiero początkiem jej problemów

Podaj dalej

Mogłoby się wydawać, że to jest tylko zwykłe tankowanie, ale już sam widok pozwala sobie na zadawanie serii pytań. Mało która kobieta udaje się na stację paliw tankować samochód, nawet jeżeli słońce praży z nieba. Ale też nie tylko to było w tym przypadku zaskakujące.

Przypadkowe tankowanie

ucieczka samochodu

Ta kobieta wbrew pozorom nie przyjechała zatankować benzynę czy diesel, zapłacić i spokojnie odjechać. Z tych trzech kwestii chciała pominąć jedną – zapłacić. Zarówno ona, jak i współtowarzysz zjawili się na stacji, aby ukraść paliwo.

Ich zamiary przewidziała pracująca na stacji kobieta, której osoby te wzbudziły podejrzenia. Najprawdopodobniej wiedziała również o tym, że w okolicy kręci się para złodziei okradająca z paliwa stacje. Wszystkie te sygnały wzbudziły podejrzenia u kobiety.

Gdyby tylko pewnym krokiem krążyła wokół auta i zaczęła się do niego zbliżać, kierowca nagle ruszył. Zapomniał jakby, że tuz obok stoi jego kobieta, która dość mocno odczuła to, że chłopak ruszył. Wszystko przez wąż paliwowy.

Niebezpieczeństwo na stacji paliw

Dystrybutor na skuter zdarzenia został uszkodzony, a z węża zaczęło się lać paliwo. Sytuacja była niezwykle niebezpieczna, ale na szczęście nie doszło do najgorszego. Para niestety zdążyła uciec, ale nie na długo. Nagranie pomogło w jej uchwyceniu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News