Tankowała samochód, a w tym czasie złodziej kradł jej torebkę. Daleko jednak nie zajechał

Tankowała samochód, a w tym czasie złodziej kradł jej torebkę. Daleko jednak nie zajechał

Podaj dalej

Przebiegły i bezczelny złodziej dokonał zuchwałej kradzież torebki na stacji paliw. Działo się to w momencie kiedy kobieta tankowała swój samochód, a jej wzrok skierowany był na dystrybutor. Wówczas mężczyzna podjechał na skuterze niedaleko auta, podszedł powoli do pojazdu, otworzył drzwi i dokonał kradzieży.

Wszystko widziała jednak pracownica stacji, która wybiegła i zaczęła krzyczeć. Wówczas złodziej ze swoją zdobyczą próbował czym prędzej odjechać, daleko mu się jednak nie udało.

Złodziej amator

Kiedy mężczyzna w popłochu odpalił skuter i dodał mocno gazu stracił panowanie nad jendośladem. Wjechał wprost w znajdującą się na wprost niego ścianę.

Okradziona kobieta dość długo nie zdawała sobie sprawy, że to jej samochód był celem złodzieja. Dopiero gdy pracownica powiedziała jej, że to złodziej i ma jej torebkę, pobiegła ją odzyskać.

samochod skuter zlodziej
NIeporadny złodziej w akcji

Złodziej dość długo nie mógł się pozbierać po spotkaniu z murem, a jego skuter doznał poważnych uszkodzeń.

Bądź czujny na stacji paliw. Twój samochód może być celem

Już niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać, że na stacji paliw kierowcy tracą czujność. Pozostawiają samochody otwarte idąc płacąc za paliwo, a wewnątrz pozostawiają cenne przedmioty.

Przestępcy zdają sobie sprawę, że w tym miejscu czujność kierowców praktycznie nie działa. Stacje paliw mają za świętość, gdzie nie wyobrażają sobie, że mogłoby dojść do czegoś złego.

Policja już nie raz informowała o podobnych incydentach. Niech zatem to nagranie będzie dla wszystkich przestrogą.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News