Tankował diesel do kanistra. Jego żonę w aucie spotkała niemiła niespodzianka

Tankował diesel do kanistra. Jego żonę w aucie spotkała niemiła niespodzianka

Podaj dalej

Jeżeli zastanawialiście się co trzeba zrobić, żeby postawić swoje małżeństwo na włosku, tutaj masz mistrza tematu i nauczyciela w jednym. Mężczyzna popełnił najgorszy błąd jaki mógł wysiadać z auta i chcąc wlać do kanistra diesel. I nie chodzi o to, że pozostawił żonę w tym czasie w aucie, a o coś znacznie gorszego.

Zapominalski mąż tankował diesel

kanister paliwo diesel

To miał być szybki i sprawny podjazd na stację paliw po kilka litrów paliwa. Kierowca był w pełni przygotowany i już wysiadając z auta trzymał w ręce kilkulitrowy baniaczek. Spokojnie sprawdził co ma wlać, chwycił za diesel i zaczął napełniać kanister.

Sytuacja jakich zapewne dzieje się wiele każdego dnia na świecie. Różni ją jednak jedna rzecz – wszyscy inni kierowcy zabezpieczają samochód przed tym, aby nigdzie im nie pojechał. Zwłaszcza jeżeli jest na lekkim wzniesieniu zostawiają go na biegu bądź zaciągają ręczny.

W tym przypadku mężczyzna popełnił klasyczne faux pas. W dodatku w samochodzie znajdowała się jego druga połówka, która zbyt późno zorientowała się co się dzieje. Można tylko domniemywać, że czekając patrzyła w ekran telefonu.

wlew paliwa diesel

Bye bye samochodziku

Samochód zaczął się toczyć i spadł w zarośla, z których bez pomocy lawety nie było mowy o wyjeździe. Historia pokazuje, że każdy kierowca w każdym momencie powinien być w pełni skoncentrowany. Tylko wtedy można uniknąć podobnych przygód.

Idiot out of his car – Found this gem on Tik Tok. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News