Tak pędziła kolumna SOP z prezydentem Andrzejem Dudą na wieczór wyborczy

Tak pędziła kolumna SOP z prezydentem Andrzejem Dudą na wieczór wyborczy

Podaj dalej

Pierwsza tura wyborów za nami, wieczór wyborczy za nami, pozostaje poczekać jeszcze około półtora tygodnia aż polscy obywatele wybiorą na kolejne pięć lat nowego prezydenta. Urzędujący obecnie prezydent który stara się o to, aby pozostać na czele państwa kolejne pięć lat, swój wieczór wyborczy zorganizował w Łowiczu. To jednak jak tam dojechał w towarzystwie SOP wzbudza wiele kontrowersji.

Pędzące limuzyny SOP z prezydentem

Jedna z osób umieściła nagranie jak wyglądał przyjazd obecnie urzędującego prezydenta na wieczór wyborczy. Widać na nim jak policja oraz pojazdy SOP przemierzają dwoma pasami ruchu, z czego jeden z nich prowadził w przeciwległą stronę. Tym samym wszystkie prawidłowo jadące samochody były spychane na pobocze, pasy zieleni czy chodniki.

W internecie nie brakuje niepochlebnych komentarzy pod względem tego, czy przyjazd na wieczór wyborczy musiał wyglądać w taki sposób. Bardzo wiele osób uważa, że sytuacja nie wymagała tego, aby jechać całą szerokością ulicy i spychać inne pojazdy z drogi.

Druga tura wyborów na prezydenta

W drugiej turze wyborów o fotel prezydenta będzie ubiegał się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Z sondażu przeprowadzonego dla WP wynika, że na Rafała Trzaskowskiego chce zagłosować 48,1 proc. ankietowanych. Na Andrzeja Dudę 45,6 proc. pytanych.

Andrzej Duda i kolumna SOP mieli problem. Kolejny wypadek unieruchomił prezydenta

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News