Ta słodycz tak wyjeżdżała z parkingu, że chłop dwa razy łapał się za głowę. W jednym aucie rozwaliła silnik typu diesel

Ta słodycz tak wyjeżdżała z parkingu, że chłop dwa razy łapał się za głowę. W jednym aucie rozwaliła silnik typu diesel

diesel kobieta parking

Podaj dalej

Tutaj to naprawdę było już za grubo. Kiedy kobieta mówi wam, że chce mały i prosty samochód, żeby móc nim tylko jeździć, zrozumcie to. A przy tym nigdy nie bądźcie takimi dżentelmenami, aby sprawiać niespodziankę i kupować coś większego np. z silnikiem typu diesel. Wówczas może się to skończyć tak jak tutaj.

Rozwaliła diesel w drugim pojeździe

wyjazd parking kobieta

Patrząc jak bardzo wąski był to parking, wyjazd z niego na pewno nie był banalnie prosty. Nie był jednak też nie wiadomo jak trudny, bo po prostu trzeba było kilka razy więcej powykręcać kierownicą. Nic nadzwyczajnego jeżeli chodzi o codzienną rzeczywistość.

Tutaj jednak został popełniony fatalny błąd, przez który można samemu mocniej zagryźć zęby z bólu. Nic dziwnego, że idący tuż obok mężczyzna dwa razy złapał się za głowę. Po prostu nie dowierzał na to co patrzy. Bo obraz był rzeczywiście dość niecodzienny.

Próba wyjechania z parkingu okazała się dla tej kobiety bardzo kosztowna. Zarówno jej OC, jak i AC powędruje mocno w górę, a przy tym trzeba będzie przełożyć kilka rzeczy na późniejszy termin. Sytuacja na pewno nie do pozazdroszczenia.

Nic tylko współczuć

Control your acceleration. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News