Ta panna wywinęła taki numer, że kierowca samochodu napędzany przez diesel drżał o życie

Ta panna wywinęła taki numer, że kierowca samochodu napędzany przez diesel drżał o życie

Podaj dalej

Zbyt lekkomyślne podchodzenie do niektórych spraw, może mieć większe konsekwencje niż można sobie wyobrazić. Przekonała się o tym w pewien sposób kobieta, która napędziła sporego strachu innemu kierowcy. A wszystko przez lenistwo i lekceważenie pewnych rzeczy. Niech to będzie przestroga dla tych kierowców, którzy prowadząc swój diesel, benzyniaka lub LPG robią podobnie.

Pędzący diesel i nieodśnieżony dach

diesel nieodsniezony dach

To niewątpliwie bardzo dziwny przypadek patrząc na otoczenie, gdzie praktycznie jest zero grama śniegu. Ten był jedynie na dachu czerwonej osobówki i trudno tutaj odgadnąć, jak on się tam utrzymał tyle czasu. Choć jego kres jak się przekonacie pomału dobiegał końca.

W zasadzie pozostały śnieg stał się już lodem i to w dodatku bardzo niebezpiecznym. Gdy kobieta jechała trasą na większej prędkości, w pewnym momencie jego kawałek odpadł. Niekontrolowanym lotem zmierzał w pojazd jadący za nim, a kierowca mógł się tylko bezradnie temu przyglądać.

Na szczęście nie wykonywał on żadnych niebezpiecznych manewrów, które mogły stworzyć dodatkowe zagrożenie na drodze. Wszystko też działo się tak szybko, że czasu na reakcje było niewiele. Kawałek lodu trafił wprost w jego szybę, a co było później?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News