Ta lalunia chciała zagrać na nosie policji. Ci nie pozostali jej dłużni

Ta lalunia chciała zagrać na nosie policji. Ci nie pozostali jej dłużni

Podaj dalej

W tym przypadku kobieta nie miała żadnego argument, żeby przekonać do swoich racji. Zrobiła jedną z najgłupszych rzeczy, jaką mogła zrobić i wygląda na to, że nawet nie miała tego w pełni świadomości. Zamyślona, zabiegana, a przy tym mało odpowiedzialna lalunia dostała jednak nauczkę. Wystarczyło, że policjanci spojrzeli tylko w boczne lusterka.

Lalunia przyłapana na gorącym uczynku

przejscie kobieta ulica

Kiedy pasy są daleko, a droga jest mało ruchliwa, każdego kusi, aby sobie ją jak najbardziej skrócić. Przepisy mówią jednak jasno – jeżeli jest do przejścia dla pieszych 100 metrów i mniej wówczas trzeba się na nie skierować. W innym przypadku można przejść bezpiecznie przez jezdnie.

Tutaj jednak do pasów było mniej niż sto metrów i kobieta powinna się na nie udać, aby bezpiecznie przejść na zielonym świetle. Wybrała jednak opcję drugą, czyli przejście przez jezdnię. W dodatku zrobiła to na oczach policji.

Funkcjonariusze przejechali obok kobiety, która wyczekiwała aż przejadą wszystkie pojazdy. Ostatnim był radiowóz i gdy ten przejechał zaczęła iść, co zauważyli policjanci. Od razu włączyli sygnały świetlne i cofając skierowali się w jej stronę. Ta do końca nie była świadoma tego, co się dzieje.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News