Szybka karma za złe parkowanie na stacji paliw. Cwaniak sam się wyjaśnił po tym jak zatankował paliwo

Szybka karma za złe parkowanie na stacji paliw. Cwaniak sam się wyjaśnił po tym jak zatankował paliwo

paliwo karma stacja

Podaj dalej

Cwaniak na świecie nie brakuje, zwłaszcza za kierownicą. Ten po tym jak zatankował paliwo postanowił pokazać, jaki to on jest ważny i jaki z niego kozak. Gdy tylko zatankował zdecydował się podjechać praktycznie pod samo wejście do sklepu, aby dokonać płatnosci. Tym samym nie tylko zablokował drogę, ale również stanął na pasach.

Wlał paliwo i przykozaczył

cwaniak paliwo karma

Kiedy mężczyzna opuścił samochód i kierował się w stronę wejścia, powinęła mu się noga. I to dosłownie! Szedł tak pewnie i dumnie, że nie zauważył, iż pod jego nogami znajduje się próg bezpieczeństwa. Daje on znać kierowcom, że mogą już zatrzymać pojazd, bowiem jest zaparkowany.

I to właśnie o taką betonową niską belkę zahaczył nogą i poleciał przed siebie. Pech chciał, że przed nim nie było czerwonego dywanu, ani też otwartych drzwi. Była za to szyba, przed którą nie zdążył wyhamować na czas. Złośliwi twierdzą, że to tzw. szyba karma za swoje zachowanie. Czy mają rację?

Nie ma cwaniaka, który nie zostanie wyjaśniony

Kierowca niewątpliwie dostał mocną nauczkę za swoje bezmyślne zachowanie. Oby tylko wyciągną odpowiednią lekcje za swoje zachowanie i na przyszłość wiedział, jak należy pozostawiać pojazd.

stacja paliw kierowca

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News