Szeryf drogowy zaczął nadawać tempo na drodze. Miał ku temu ważny powód

Szeryf drogowy zaczął nadawać tempo na drodze. Miał ku temu ważny powód

Podaj dalej

Jedną z najgorszych osób jaką można spotkać na drodze to szeryf drogowy. Ten gatunek osobników specjalizuje się w blokowaniu pasów ruchu, aby nikt nie znalazł się przed nim. Zwłaszcza gdy dopiero kilkaset metrów dalej rozpoczyna się zwężenie drogi.

Blokowanie pasów ruchu

Nie inaczej było i tym razem. Kierowca postanowił jechać środkiem dwóch pasów ruchu tak, aby ani z lewej, ani z prawej nikt go nie mógł wyprzedzić. Początkowo można by zastanawiać się dlaczego tak robił. Po chwili jednak ukazał się znak drogowy wyjaśniający powód jego przodownictwa.

Mężczyzna znał drogę i wiedział, że hen daleko szykuje się zwężenie drogi. Postanowił zatem, że dojedzie tam jako pierwszy, żeby nikt go tam czasem nie przyblokował.

Szeryf drogowy liderem

Nie wiadomo jak długi uzbierał się korowód za liderem. Również nie wiadomo czy szeryf drogowy dostał później reprymendę od kierowców, że tak robić nie wolno.

Jak widać takie sytuacja zdarzą się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dowartościowanie się w beznadziejny sposób jest dla niektórych osób niezwykle istotne.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News